|    Kontakt    | 

LUBUSKA ORGANIZACJA PRACODAWCÓW w Gorzowie Wlkp.

Wykaz członków LOP

 

  <<- Powrót do strony głównej

 

Wykaz członków lubuskiej organizacji pracodawców

 

w Gorzowie ...>> Przejdź do tematu

w powiecie gorzowskim ...>> Przejdź do tematu

w powiecie międzyrzeckim ...>> Przejdź do tematu

w powiecie sulęcińskim ...>> Przejdź do tematu

w powiecie słubickim ...>> Przejdź do tematu

w powiecie strzelecko - drezdeneckim ...>> Przejdź do tematu

w powiecie myśliborskim ...>> Przejdź do tematu

w powiecie świebodzińskim ...>> Przejdź do tematu
w powiecie choszczańskim ...>> Przejdź do tematu
 

 

WYKAZ CZŁONKÓW LUBUSKIEJ ORGANIZACJI PRACODAWCÓW W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM

 

Lp. Przedsiębiorstwo

 

1. Przedsiębiorstwo Budowlano - Usługowe "INTERBUD -WEST" Sp. z o.o.
2. Gorzowskie Towarzystwo Handlu Zagranicznego"GOREX"Sp. z o.o.
3. Fabryka Maszyn do Drewna "GOMAD" Sp. z o.o.
4. "HOLDING - ZREMB - GORZÓW" S.A.
5. "Vetoquinol BIOWET" Sp. z o.o.
6. Miejski Zakład Komunikacji
7. Przedsiębiorstwo Usługowo Produkcyjne "GOTECH" Sp. z o.o.
8. Spółka Cywilna "EKOMATIC" Marzena Zaskórska, Marek Zaskórski
9. Ślusarstwo Usługowe HAJDUK Sp. z o.o. Spółka komandytowa
10. PUH "SANITEX" Jan i Elżbieta Zdrzałka
11. PROSYSTEM Systemy Komputerowe s.c.
12. "ELDO" E. Lenart - H. Kania Spółka Jawna
13. PGE Elektrociepłownia GORZÓW S.A.
14. Zakład Mechaniczny "MESTIL" Sp. z o.o.
15. Zakład Budowlano - Remontowy J. MURENIA
16. Zakład Produkcyjno Usługowy "STIL - PAK" Sp. z o.o. ZPCh
17. "AUTO - BIS" Sp. z o.o.
18. Gorzowska Fabryka Maszyn "GOMA" Sp. z o.o.
19. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o. w Gorzowie Wlkp.
20. Wyższa Szkoła Biznesu w Gorzowie Wlkp.
21. Spółdzielnia "PRALEX"
22. "CHLEBEK" Sp. z o.o.
23. Lubuskie Centrum Edukacji Samorządowej i Specjalistycznej LCESiS
24. TU Allianz Polska S.A. Oddział Gorzów Wlkp. PHU "JAMAX" Jacek Mołs
25. Cocktail-Bar, Cukiernia "ŚNIEŻKA"
26. Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne "MOTO - GOBEX" Sp. z o.o.
27. Przedsiębiorstwo Produkcji Katalizatorów "LINDO - GOBEX" Sp. z o.o.
28. Fabryka Domów "PREFADOM" Sp. z o.o.
29. Wojewódzki Zakład Doskonalenia Zawodowego w Gorzowie Wlkp.
30. Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki
31. Dom Pomocy Społecznej
32. "WARTA - TOURIST" Sp. z o.o. w Gorzowie Wlkp.
33. Przedsiębiorstwo - Usługowo Handlowe "BUDNEX" Sp. z o.o.
34. MEIBES Metall -Technik Sp. z o.o.
35. Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "BESO MEBLE" Sp. z o.o.
36. FAURECIA GORZÓW Sp. z o.o.
37. Prywatne Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "PUH" Irena Woźna
38. Koncesjonowana Firma Ochrony Osób i Mienia "OCULTUC"
39. Zachodnie Centrum Konsultingowe "EURO INVEST" Sp. z o.o.
40. "AUTO - BENZ" Sp. z o.o.
41. VEOLIA Usługi dla Środowiska S.A. Oddz. w Gorzowie Wlkp.
42. Przedsiębiorstwo Produkcyjno -Usługowo - Handlowe "CEMEX" WORONKO Sp. z o.o.
43. Centrum Ogrodnicze "PLANT GARDEN" Grzegorz Pintal
44. AHN "APARTAMENT" Artur Radziński
45. PPHU "AEK"
46. Agencja Ochrony Osób i Mienia "SEKRET" s.c.
47. Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "PRODUCTS" sp. j. ZPCh
48. P.P.U. "GIGANT" Maja Trębacz
49. POZIOM POLSKA Sp. z o.o.
50. Lubuska Fundacja Zachodnie Centrum Gospodarcze
51. Zachodnia Izba Przemysłowo- Handlowa
52. PPH PIK S.J.
53. STILTRANS Sp. z o.o.
54. DZIEWULSKI INKASO BŁAŻEJ DZIEWULSKI
55. "ELEKTRO-SYSTEM" Sp. z o.o.
56. GWM Sp. z o.o.
57. Przedsiębiorstwo Handlu Sprzętem Rolniczym "Agroma" Sp. z o.o.
58. Drukarnia "MAX - PRINT" Stanisław Grześkowiak
59. "WILDOM" - Centrum Biurowe mgr inż. Antoni Wilczewski
60. "AGRO - BIZNES" Sp. j. Sularz-Rudnicki
61. "EKO-REMBUD-ZREMB" Sp. z o.o.
62. Przedsiębiorstwo Importowo-Eksportowe Sprzętu Elektronicznego "GOBIT" mgr Janusz Panasiuk
63. GVL Polska Sp. z o.o.
64. Przedsiębiorstwo Handlowo -Produkcyjne "KULIK"
65. MESTIL - LIFTS Sp. z o.o.
66. PPUH "REMONTEX"
67. GRUPA MG Mariusz Gewert
68. Hurtownia Artykułów Mleczarskich "EDAM" Edward Gromiak
69. INTER SICHERHEITS SERVICE Sp. z o.o.
70. P.R.B. "IZOBUD - REM" Jan Horoszkiewicz
71. "AUDIT" Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
72. sporTeam Zbigniew Rybiński
73. Centrum Kształcenia Zawodowego
74. MANPOWER POLSKA Sp. z o.o.
75. Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Renata Kunka
76. PHU K & M. Kamila Czapraka
77. RAJBUD development Sp. z o.o. Oddz. w Gorzowie Wlkp.
78. PHU "INSTALATOR" Józef Maciejewski, Wanda Maciejewska
79. Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
80. TOMART KUCHNIE
81. OPTIBIURO Marek Witkowski
82. Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o.
83. PIECZĄTKI I GRAWERSTWO "ALBA" Zdzisław Lepka
84. "STAL- TECH" Sp. z o.o.
85. Studium Językowe "PERFECT" Centrum Tłumaczeń
86. NZOZ "DENTAL MEDICA" Monika Czarnota
87. Firma Handlowa "KRIS" Marzanna Drwięga
88. KLIM BROKERS Sp. z o.o.
89. Niepubliczny Stomatologiczny ZOZ "UŚMIECH"
90. Przedsiębiorstwo Handlu Sprzętem Rolniczym "AGROMA" Sp. z o.o.

 

 

WYKAZ CZŁONKÓW LUBUSKIEJ ORGANIZACJI PRACODAWCÓW W POWIECIE GORZOWSKIM

 

Lp. Przedsiębiorstwo

 

1. "BOSS BROWAR - WITNICA" S.A.
2. "KOMAGES" Sp. z o.o.
3. "RAVEN" Sp. z o.o.
4. Piekarnia - Cukiernia Jacek Różycki
5. "ICT Poland" Sp. z o.o.
6. BUDOMEX S.A.
7. SARRIS DARM Sp. z o.o.
8. "Holzbau Wehmayer" Sp. z o.o.
9. Wyższa Szkoła Zawodowa z siedzibą w Kostrzynie n/O
10. Kostrzyńsko Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.

 

 

WYKAZ CZŁONKÓW LUBUSKIEJ ORGANIZACJI PRACODAWCÓW W POWIECIE MIĘDZYRZECKIM
 

Lp. Przedsiębiorstwo

 

1. Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.
2. Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjno Montażowych Sp. z o.o.
3. Przedsiębiorstwo Produkcyjno -Usługowo-Handlowe "KOLIBER"
4. "SOWOOD" Sp. z o.o.
5. Recykling Tworzyw Sztucznych "GUMTEX" SPÓŁDZIELNIA PRACY
6. PHPiU "MADAKS" Stanisław Mikanowicz
7. Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowo Produkcyjne "ZEMAR" Sp. z o.o.
8. Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Międzyrzeczu
9. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.
10. MIB - POL Sp. z o.o.

 

 

WYKAZ CZŁONKÓW LUBUSKIEJ ORGANIZACJI PRACODAWCÓW W POWIECIE SULĘCIŃSKIM
 

Lp. Przedsiębiorstwo

 

1.

Zakład Przemysłu Drzewnego  "LUBDREW" Sp. z o.o.

2. PSS "SPOŁEM" w Sulęcinie

 

 

WYKAZ CZŁONKÓW LUBUSKIEJ ORGANIZACJI PRACODAWCÓW W POWIECIE SŁUBICKIM

 

Lp. Przedsiębiorstwo

 

1. PSS "SPOŁEM"
2. PPUH "EKO - DOM" Sp. z o.o.
3. "SOVTRANSAVTO" Eksport - Import Sp. z o.o.
4. Firma Handlowo - Usługowa "EL-KIBA" s.c.
5. Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowo - Handlowe "VENA BAU" Janusz Szymczak
6. Zakład Usług RTV Marek Półtorak
7. Bank Spółdzielczy w Ośnie Lubuskim
8. Biuro Detektywistyczne Mirosław Świerkowski

 

 

WYKAZ CZŁONKÓW LUBUSKIEJ ORGANIZACJI PRACODAWCÓW W POWIECIE STRZELECKO - DREZDENECKIM

 

Lp. Przedsiębiorstwo

 

1. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe "POLDREW" Sp. z o.o.
2. "SPARTHERM" Sp. z o.o.
3. "JACO" Sp. z o.o.
4. "MEPROZET Stare Kurowo" Sp. z o.o.
5. "SOBEX" Sobota Spółka Jawna
6. Zakład Produkcyjno - Handlowy i Gastronomiczny Bogdan Koszyk
7. Piekarnia Aleksander Sprawka
8. PPUH "POM" Sp. z o.o.
9. TRANSWIL Barbara Wilento
10. ae group polska sp. z o.o.
11. Wytwórnia Opakowań "BUD-OPAK" Spółka Jawna
12. Zakład Remontowo - Budowlany Zofia Sowiak ZPUH "HEBAN"
13. Przedsiębiorstwo Produkcyjne "MKK" Maria Kowalczyk
14. Zakład Budowlano-Montażowy Jan Ulański "POM-TRANS-LOGISTIC" Sp. z o.o.

 

 

WYKAZ CZŁONKÓW LUBUSKIEJ ORGANIZACJI PRACODAWCÓW W POWIECIE MYŚLIBORSKIM
 

Lp. Przedsiębiorstwo

 

1.

Fabryka Wyrobów Metalowych „FWM METPOL” S.A. NALEŻĄ DO HOLDINGU „ZREMB” GORZÓW

2.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe „ESBUD” Sp. z o.o.

3.

PUH "GRAND" Roman Matijuk

 

 

WYKAZ CZŁONKÓW LUBUSKIEJ ORGANIZACJI PRACODAWCÓW W POWIECIE ŚWIEBODZIŃSKIM

 

Lp. Przedsiębiorstwo

 

1.

RZEŹNICTWO Grzegorz Zyguła

 

 

WYKAZ CZŁONKÓW LUBUSKIEJ ORGANIZACJI PRACODAWCÓW W POWIECIE CHOSZCZAŃSKIM

 

Lp. Przedsiębiorstwo

 

1. EWTOM- J. Janukowicz
2.

ROLLING - GROUPE Sp. z o.o.

 

 

 


  (c) 2003 | Created by Fryone | kontakt ->  webmaster